Tarif Paylaşımı Yaparak Yeteneklerinizi Paylaşın

0
590

Yemek yapmayı ve yemek tariflerinizi paylaşmayı sevenlerden misiniz? Bildiğim çok leziz yemek tarifleri var ve bu tarifleri paylaşmak, yemek tarifi vermek istiyorum diyorsanız eğer sitemizin size sağlamış olduğu imkândan yararlanabilirsiniz. Paylaşıma açık olan sistemimiz sayesinde yemek konusuna meraklı olan ziyaretçilerimizin favori yemeklerini, severek yaptıkları yemekleri ve birçok mutfak tarifini sitemizde paylaşma olanağı mevcut. Sitemize üye olarak veya Facebook hesabınız ile bağlanarak dilediğiniz tarifi paylaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde bulunan birden fazla kategoride paylaşımlar yapmanız ve bu kategorilerde ki tarifleri görüntülemeniz çok kolay. Sizlerin çok rahat gezinebileceği hangi tarifin nerde olduğunu bulabileceği kolay ara yüzümüz sayesinde rahatça yeni tarifler keşfedebilir yukarı da belirtmiş olduğumuz gibi sisteme tariflerinizi yükleyebilirsiniz.

Dilerseniz sitemiz içerisinden birkaç kategoriyi ele alalım ve beraberce inceleyelim. Bu saye de size de sitemiz ve kategoriler hakkında ön bilgi sağlamış oluruz.

Yemeklerin en sağlıkları en hafifleri denilince ilk akla gelen şey kuşkusuz Zeytinyağlı yemekler. Zeytinyağı yemeklerinin mutfaklarda yeri ayrıdır. Özeldir, lezzetlidir, faydalıdır. Bu kategori altında bulunan yemek tariflerini merak ediyorsanız Zeytinyağlı tarifleri bölümünü incelemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz Pasta ve Tatlı tarifleri de inceleyebilir veya paylaşabilirsiniz.

Köfte tarifleri bölümü; kim sevmez köfteyi. Köftenin her çeşidi güzeldir. Sulu köftesi, ızgarası, kızartması. Köfte sebzeye ayrı, mezeye ayrı, pilava, makarnaya, kızartmaya ayrı yakışır. Ondandır alternatifi ve tarifi bol yemek kategorileri içerisinde yer alır. Kabak beğendili köfteden, güveçte kaşarlı köfteye, Kıbrıs köfteden, salçalı köfteye, nohut köftesinde, mercimek köftesine tüm farklı köfte çeşitlerine köfte tarifleri kategorisinden ulaşmanız mümkün.

Mutfağımızın bir diğer vazgeçilmez ürünü olan Tavuk. En sık tükettiğimiz et kuşkusuz beyaz etlerin kralı tavuk. Tavuk ta tıpkı köfte gibi birden fazla tarife eklenebilen, sebzelerle, kızartmalarla ayrı ayrı güzel olan bir et. Bu fazlaca tükettiğimiz tavuk etini farklı tariflerle denemek istiyorsanız muhakkak tavuk yemekleri bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Köfte dedik, tavuk dedik şimdi ise sıra balık ta. Balık doktorların hafta da iki kez tüketmemizi önerdiği sağlığımız açısından oldukça faydalı olan beyaz et kategorisinden. Balık yemekleri bölümümüzden dilediğiniz tarifi uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder