Kadın Deri Ceket ve Deri Mont Markaları

0
1099

HODOREderiza-62-300x200 markası 2017 yılında özellikle ceket seven bayanlar için çok özel deri ceketler tasarladı. Her renkte ve farklı desenlerde pek çok seçenek imkanı sunan Hodore deri ceketler ile, hem şık hem de rahat olmak mümkündür. Her ortama uygun modeller arasından farklı seçimler yaparak her ortam da şık olunabilir. Salaş modeller rahat olduğu kadar dikkat çekicidir.

Uzun model deri ceketler herkese hitap ediyor. Uzun pantolon üstüne 39-575-225x300yakışan bayan deri ceket modelleri işe hem iş ortamında hem de günlük hayatta şık olmak daha kolay olmaktadır. Sadeliği sevenler İçin tek renkler, karmaşayı sevenler için pek çok farklı rengi bir arada içeren kumaş ceket modelleri uygundur.
Ceket giymeyi sevenler için deri ceketler her yaşa uygun modelleri ile alıcı bulmaktadır. Özellikle yaz ayında havaların sıcak olması nedeniyle ceket giyemeyenler deri ceketleri rahatlıkla giyebilirler. Her yaşa uygun pek çok farklı model arasından seçimler yapılarak rahatlıkla yaz aylarında şık olunabilir. Ceketler bayanların zarif olmasına yardımcı olacak kıyafetler arasındadır. İşyeri dışında da ceketler sıklıkla kullanılmaya başlandığından dolayı kumaş ceketler salaş kesimleri ile oldukça ilgi çekicidir. Bedene tam oturan modellerde yaz aylarına özel renk seçenekleri ile raflardaki yerlerini almış durumdadır. 2015 yılında kumaş ceketlerde tül detaylarda ön plandadır. Aynı şekilde asıl çizgiler ile şık ceketler iş ortamında da rahatlıkla kullanılabilir. Her bedene göre ceket bedeni bulmak mümkündür.

39-576-225x300Bayan Deri ceketler günümüzde en çok tercih edilen giyim tarzlarına can veriyor. Pantolon üstüne kısa ya da uzun seçeneklerden yapılan kombinler ile tarzlar oluşturulmaktadır. Elbise üstü deri ceketlerde sıklıkla tercih edilir. 2015 yazının yeni trendleri arasında olan bayan deri ceketler rahat ve oldukça kullanışlıdır. Siyah ve beyaz çizgiler ile salaş kesimler özellikle ilgi çeken modeller arasında yer almaktadır.

2017 deri ceket modelleri arasında en fazla tercih edilen modelleri incelemek için sizleri hodore.com sitemize bekliyoruz.

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder